25 Haziran 2011 Cumartesi

Orgazm Tüyosu

Araştırmalara göre kadınların %90’ı gümbür gümbür orgazm olamıyor. Hiç problem değil. Bu 33 tekniği uygulayın, ama dikkat kadın çığlıklarından rahatsız olan komşular sizi mahkemeye verebilir.


1. Mastürbasyon hem kadının, hem de erkeğin orgazma ulaşması için kesin bir yöntem. Mastürbasyonla ne kadar çok orgazm olursanız, daha sonra o kadar çok orgazmı garantilersiniz. Partnerinizle birlikte mastürbasyon seansları düzenleyin. Mastürbasyon yapmanın düzenli orgazma giden yoldaki önemini iyice açıklarsanız, solo takılırken yakaladığında size kızmak yerine teşekkür etmesini sağlarsınız.

2. Ne istediğinizi söylemekten çekinmeyin ve şunu isteyin: “öne doğru eğil ve vajinandan bir şey çıkartmaya çalışır gibi kaslarını (Kegel egzersizi gibi) ittirmeye çalış.” Böylece kaslar penisi kavrar ve malum bölgeyi daraltır. Hem o daha çok zevk alır, hem de penisiniz bundan çok memnun olur.

3. Kadınların büyük bölümü klitoral uyarı olmadan orgazm olmakta zorlanırlar. Ama klitorise, minik bir penis muamelesi yaparsanız problemi kökünden çözersiniz. Etrafında dolaşın, üzerine çullanmayın. Amaç rahatsızlık değil, zevk vermek. Orta şiddette dokunuşlarla, özel ilgi gösterin. İhmal etmezseniz adınızın haykırılma şansı çoğalır.

4. Hayatınızın aşkı size masaj diye sızlandığında onu bahanelerle başınızdan atmaya çalışmayın. Yapacağınız masaj, kan dolaşımını hızlandırıp, vajina kaslarını ısıtır ve vajina tam kapasite çalışmaya başlar. Daha sonra parsayı toplarsınız siz de...

5. Az sonra yaşayacağınız seks seansının zevkli olacağına kendiniz inandırın. Onun da beklentilerini yüksek tutması için elinizden geleni yapın. Kadın cinsi seksten çok zevk alacağına inanmaya başladıktan 30 saniye sonra hayallerinin gerçekleşmesi için üstüne düşen her şeyi yapmaya başlıyor.

6. Kafanız ne kadar rahatsa o kadar orgazm olursunuz. Telefonlar kapansın, günlük stresleri kafanızdan çıkartın. Beraber küveti doldurun. Rahatlayın. Böylece vajinaya da penise de giden damarlar açılır, keyiflenir.

7. Ona neler yapacağınızı önceden planlayın. Hatta bu planlardan onu da haberdar edin. Zihinsel önsevişme vücudun daha duyarlı olmasını sağlar, orgazma ulaşma yollarındaki çakıl taşlarını ezer, geçer.

8. Kulağa gelişi bile çok resmi, formalite gibi. Korkarız durum ciddi, ön sevişme orgazm otobanında ödeme noktası gibi bir şey. O da zaten “vik vik” söylenip duruyor değil mi? Ama istatistiklere bakın anlayacaksınız. Partneri 21 dakika ve üstünü önsevişmeye ayıran kadınların sadece yüzde 7’si orgazma ulaşamamış. Yani yüzde 93, adınızı neon harflerle zihnine kazıyacak, sadece yüzde 7 olasılıkla kandırılacaksınız.

9. 69 uğurlu sayınız olsun. Çünkü kesin size uğurlu gelecek. Yalnız kendinizi zevke kaptırıp oyunbozanlık ederseniz bir dahaki sefere avcunuzu yalarsınız.

10. İki prezervatif üst üste takın. Ben bir taneye zor ikna oldum, diye itiraz etmeyin. İçteki geciktiricili, üstteki ise tırtıklı olacak. Yani size temas eden süreyi uzatacak, hatuna temas edense tırtıklarıyla olayı çığrından çıkaracak.

11. Ayın iki önemli zaman dilimi vardır. Bunları hesaplayın. Yumurtlama döneminden hemen sonra ve adet döneminden iki gün önce. Bunlar birer dev orgazmik enerji dalgalarına tekabül eder. Vücudunun böyle bir özelliği olduğunu kendisinin bilmiyor olma ihtimali çok yüksek. Başarınızın kaynağını açıklamayın, tezahüratları, tebrikleri ve iltifatları nazikçe kabul edin.

12. Gelmek üzeresiniz; ama o orgazm olacak diye kendinizi tutuyorsunuz. Devam ediyorsunuz; ama iş gittikçe zorlaşıyor. Yapmayın. Çünkü siz o garip suratları yapınca onun konsantrasyonu kayboluyor ve boşuna bekliyorsunuz. Onun yerine, geleceğinizi hissettiğinizde durup, sizi uyarmasını engelleyin. Kendinizi kontrol altına alınca yine başlayın. O zaman ikiniz de gelirsiniz, kimse eziyet çekmemiş olur.

13. Belki de şimdiye kadar duyduğunuz en kıymetli bilgi bu olacak, o yüzden iyi okuyun. Kadınlar üst üste orgazm olabiliyor ya, siz de boşalmadan, üç ila on kere orgazma ulaşmayı öğrenebilirsiniz. İşte bir dergi ücreti verip elinize aldığınız altın anahtar: orgazma ulaşmak üzere olduğunuzu hisseder hissetmez durun. Dönülmez noktadan hemen önce durup bekleyin. Sakin... Devam edin, yine tam o noktada durup dinlenin. Böylece boşalma ve orgazm arasındaki farkı öğrenirsiniz. Heyecan durumunuza 1’den 10’a kadar not verin. 8’de durup bekleyin. Bu egzersizi ne kadar çok yaparsanız, boşalmayı o kadar geciktirirsiniz. Evet, aşkınız bir süre sonra kendini test faresi gibi hissedecek ama kaz gelecek yerden piliç esirgenmez...

14. Yorgun argın işten gelip yemek yiyip seks yaparsanız, zevk alma ihtimaliniz çok düşer. Sabah kalkınca testesteron seviyeniz yüksekken girişin, bir işe yarasın.

15. Olgun kadınlar neden makbul biliyor musunuz? 20’li yaşlardaki kadınların yüzde 23’ü düzenli orgazm olurken, 30’unu geçenlerin yüzde 90’ı orgazm sanatına muvaffak oluyor. Gidip kendinize başarıyı yakalamış birini bulun, uğraşmak istemiyorsunuz.

16. Siz sadece bir kere orgazm olabiliyorsunuz diye, onun bu hakkını elinden alamazsınız. Bir kere geldi mi? Aferin ona. Pozisyonu ve konsantre olduğunuz bölgeyi değiştirip devam edin.

17. Ona seri orgazmlar yaşatın. Önce sonuna kadar oral seks, ardından cinsel birleşme. Oral sekste boşalması sonrakini neredeyse kesinleştirir. E, tabii bu durumda sizin de bir seks köleniz olmuş olur.

18. Ağır çekim sevişin. İki saniyede yapacağınız hareketleri bir dakikaya yayın. Böylece her yaptığınız farkedip, zevkini çıkarabilir. Üstüne üstlük cool görünürsünüz.

19. Tavsiye ettiğimiz pozisyonun adı “vajinal hapis.” Ömür boyu ceza almaya hazır olduğunuzu varsayarsak, hanımefendi siz onun içindeyken üzerinize yatacak ve bacaklarını kapatacak. Hiç kıpırdamayacaksınız. İstediğiniz kadar böyle kalın sonra devam edin. Orgazm bu pozisyonun kölesidir.

20. Siz ayaktasınız, minik kuşunuz da önünüzde eğilmişken içine serbestçe 10 kez girip çıkın. Durun şimdi o vajinal kaslarını on kez sıkıp bıraksın. Gerektiği kadar tekrarlayın. Patlayıcı taktik işte budur.

21. Klitoral uyarıya şöyle bir pozisyonla da ulaştırabilirsiniz. Misyoner pozisyondaymış gibi onun üzerine yatıyorsunuz. Pubik kemikler klitorisle üstüste olacak. İleri geri yavaşça gidip gelmeye başlayın. İçeri girmeyin penis klitorise masaj yapsın sadece. Mümkün olduğunca devam edin.

22. Eski model bir çamaşır makineniz varsa yaşadınız. Hayır, eskisini 50 tl sayıp yenisini vermiyoruz. Çalışırken onun üzerinde sevişirseniz vibratör görevi görür, titreşimler ikinizin de işine yarar. Elektrik filan çarparsa karışmayız ama.

23. Kadın orgazm olduktan sonra vajinası daralır ve kasılır. Bunu hissedip hem klitorisi okşamaya devam eder aynı anda da içine girerseniz beş saniyede bir kasılma devam eder ve oda siz de zevkten bayılırsınız.

24. Güneşte geçen 15 dakika orgazm şansını arttırır. Çünkü güneş ışığı beynin seratonin salgılamasına sebep olur.

25. İnsan sevişirken nefes düzenini düşünmek istemez ama düşünürseniz orgazmın şiddeti farkeder. Ne kadar hızlı nefes alıp verirseniz o kadar heyecanlanırsınız.

26. Seks sırasında eşinizin başını yataktan aşağı sallandırmasını sağlarsanız kan başına hücum eder ve nefes alma şekli değişir. Seks sırasında burnunuzdan değil, ağzınızdan derin nefes alıp verin.

27. Kadına oral zevk verirken orgazm taklidi yapamaz. Yapsa da yakayı hemen ele verir. Dilinizi düz olarak klitorise dayayın. Ne kadar hızlı nabız o kadar çok zevk. Bir nevi yalan makinesi.

28. Diliniz minyatür bir pipi değildir. Eğer amacınız güzel bir şey yapmaksa, düz ve serbest olsun, matkap hareketlerinin kimseye yararı olmaz.

29. Kutsal üçgende ortalama 20 dakika geçirmeye razı değilseniz kadıncağızı hiç heveslendirmeyin. Bu 20 dakika ortalama orgazm süresi.

30. G noktası diye bir karın ağrısı var ki, bulmak aya bayrak dikmekten daha zor. Ama üzülmeyin, haritanız bedava. Vajinanın ön duvarının hemen üç dört santim ardında bulacaksınız. Dokusu yumuşak, ıslak, mozarella peyniri gibi bir şey. Parmağınızla okşayarak bulmaya çalışın. G noktasının sahibi birden sessizliği bozup çişim geldi derse, buldunuz demektir. Oraya çalışın.

31. Sigara içmeyenler daha çok ve kolay orgazm oluyorlar ama ardından sigara yakamadıktan sonra ne işe yarar ki o orgazm.

32. Sekste en dayanışmalı içecek iki şekerli kahve. Şeker ve kafein kalp atışını hızlandırıyor ve enerji veriyor. Vücudunuz yaşadıklarını daha bir güzel algılar.

33. Seksten önce yarım kadeh kırmızı şarap içirin. Sonra kadehi elinden alın. O kadar içerse iyi, daha fazla içerse kötü olur. Orgazm olmazsa suç size kalır.

kaynak: Boxer

Hiç yorum yok: